אודות

WPLOCK נוסדה לפני 3 שני ע"י ליאור מזור מפתח אתרי וורדפרס כבר יותר מ 10 שנים, בשנים האחרונות אנחנו עדים לאין סוף פריצות אתרי וורדפרס ללא היכר בסוג השירות, מה אתם מוכרים, ואיזה מידע יש לכם באתר.

ועקב כך נגרמים נזקים עצומים לעסקים קטנים במיוחד שלקוחותיהם מגיעים מהאינטרנט בכל צורה שלא תהייה במיוחד אחרי הרבה חודשים של קידום אתרים וקבלת תנועה אורגנית.

לאחר הרבה מחשבה, תרשימים, ניסיונות וניסויים של לא מעט חברות אחסון לא מצאנו לנכון להמליץ ב 100% על חברת שרתים עם אבטחה גבוה שיש לה כלים להתמודד עם סוגי פריצות שונות שיש כיום.
והשיטות שיש להאקרים להציע כיום הם מאוד מתוחכמות.
ישנם כמה חברות שבאמת עושות השתדלות עצומה ומבינות שזו אחריות גדולה אבל מצד שני ישנם דברים שלא בשליטתם ואחד מהם זה אתר הוורדפרס שלכם שאם לא ייעשו פעולות אבטחה רציניות, גם חברת האחסון לא תוכל לעזור לכם.

אם אלו תבניות שאתם קונים או מורידים בחינם, אם לא יעשו את פעולות האבטחה הבסיסיות ויותר, אתם ב 75% סיכון שיפרצו לכם את האתר, ואם אתם על שרת שיתופי אז הם יגיעו דרך השכנים שלכם לאתר שלכם גם כן.

למטרה זו הקמנו את WPLOCK, אחרי הרבה שעות על גבי שעות של מחקרים ומידע מול אתרים שמתמחים בזה, עיצבנו לנו את השרת המאובטח האולטימטיבי (לשיטתנו) שמכיל לא מעט דברים לא סטנדרטים בכלל, רוב חברות האחסון אמרו שאנחנו מגזימים, שאלו בקשות לא הגיוניות, אבל אם המטרה זה אבטחה אז כל חור של פרצה בסופו של יום תביא את הגנב.

אין אנו באים חס ושלום להגיד שחברות אחסון אחרות לא עושות עבודה טובה בכלל לא, אבל אין חברת אחסון אחת בארץ שלא נפרצים להם אתרי וורדפרס על ימין ועל שמאל ולכולם יש אבטחה טובה (אולי לא מספיקה).

מה שלא יהיה, הסטנדרט שלנו גבוהה פי 6 ממה שיש לכולם להציע, ואנחנו רואים בפועל אתרים שנוקו מקוד זקוני לאחר פריצה ועברו לשרתים שלנו, איך תוך זמן קצר התקפות ההאקרים עוזבים למקום אחר כי הדלת סגורה!

אז יש לנו מה להציע, ואת המפרט הטכני המלא אנחנו לא מתכוונים לפרסם בשום אופן מסיבות אבטחה,
מה שכן… נשמח לענות על כל שאלה.